Bilgi

Sevgili kardeşlerim!.. Bu sitededeki bütün yazılar,  mp3 sohbetler,  TV programları, tamamen Efendimizden öğrendiğimiz ilimle gerçekleştirilmiştir. Sizler de Allah’a ulaşmayı dileyip, Hacet Namazı ile Allah’a sorarak öğrenip tabi olacağınız Mürşidiniz, Allah’tan aldığı ilimleri sizlere de öğretecektir inşaallah. Allah hepinizden razı olsun.

KELAMİ DİVANI-1
Ferhat BAŞTUĞ - 'KUR'AN,HADİS VE EVLİYA DİVANLARIYLA MEHDİ ASlale8KELAMİ DİVANI-1

 

 ((İSKENDER AS,ASLA KENDİ İRADESİYLE SAHİP OLMADI BU HAŞMET’E (Azamaete),BU ASGARİSİNDEN AZAMİSİNE KADAR ŞERİAT İLMİNE.HAMDOLSUN Kİ HIZIR AS’IN ÇEŞMESİNDEN HADDİNDEN FAZLA VERİLDİ.))

 

 Arzu çekmedi cem camına hergiz zira Kevser-i ilmile destinde tolu sagar-ı şer Çeşme-i ab-ı Hızır haşmet-i İskender’den Hamdülillah ki gına virmiş ana Kevser-i şer

 

((EGER VAKARLI,ŞEREFLİ HİLM SAHİBİ (İskender as),ELİNDE TAZE OLARAK ALLAH’UTEALADAN ALDIĞI ŞERİAT İLMİ İLE (Şeytan ve adamlarının) EMANİYYE İLİMLERİNİN ÖNÜNE SET ÇEKMESEYDİ;ALLAH’IN ŞERİATINI(Kur’anı) ATEŞ,KENDİ BOŞ VAADLERİNİ DE NUR GÖSTERİYORLARDI.)

 Keşti-i şer’i ider gark-ı kaza girdabı Olmasa hilm ü vakar u şerefi lenger-i şer Şecer-i ahdar-ı şer olalı ol zat-ı şerif Yagdurur nur gibi herkese berg ü ber-i şer Nar arz itdi Kelim’e şecer-i vadi (ve) lik Nur gösterdi bize bu şecer-i ahdar-ı şer

 Kayak:http://www.belgeler.com/blg/142m/kelami-divani-kelami-divani